Skip to content
Čeština

VÝKONNOSTNÍ MARKETING

(PPC + Sociální sítě)

PPC

PPC (Pay-per-click) znamená, že platíte, jen pokud zákazník klikne na vaší reklamu. Své kampaně tak máte plně pod kontrolou a zaplatíte jen za zákazníky, kteří skutečně přijdou na vaše stránky.

Díky správně nastavené analytice a atribuci nákladů pak můžete velmi přesně vyhodnocovat, kolik Vás stojí zákazník, jaký kanál a jaká reklama je rentabilnější a která by měla být upravena, nebo úplně pozastavena.

Při nastavování a optimalizaci PPC reklam pracujeme s nástroji: Google marketing platform (Google analytics, Google ads, Google data studio...) a Sklik.

ppc
social_media

Marketing na sociálních sítích

Kde tráví uživatelé na internetu nejvíce času? Ano, jsou to sociální sítě. Pomůžeme vám nastavit reklamy na Facebooku, Instagramu, Messengeru nebo Linkedinu.

Zákazníky pak můžeme směřovat na vaše stránky/blog, nebo nastavit lead generation přímo na sociálních sítích a následně pomocí marketingové automatizace pracovat s leady dále.

Na sociálních sítích pracujeme hlavně s nástroji: Facebook business manager, Manychat, Octopus CRM, Linkedin Sales navigator, Linkedin campaign manager.

Co umíme?

Remarketing

Remarketing je jednou z nejúčinnějších forem PPC. Cílením na publikum, které již projevilo zájem o váš produkt nebo službu, máte daleko větší šanci na konverzi. Často za mnohem nižší náklady než jiné metody digitální reklamy.

Search kampaně

Placené vyhledávání je kanál s velkým spotřebitelským potenciálem. Uživatelé sami aktivně vyhledávají produkty a služby a placené vyhledávání se ve vyhledávačích zobrazuje nad normálními záznamy.

Display kampaně

Připravíme vám bannery na bannerové reklamy. Bannerové kampaně představují nákladově efektivní způsob, jak oslovit cílové zákazníky na stránkách, které si prohlížejí.  Reklama osloví vaše publikum na místech, kde tráví svůj čas a přiláká je k vám.

Reklamy na soc. sítích

Kdo nemá "socky" jako by nebyl. Pomůžeme vám nastavit reklamy a zákazníky pak směrovat na vaše stránky/blog, nebo nastavit lead generation přímo na sociálních sítích a následně pomocí marketingové automatizace pracovat s leady dále.

Webová analytika

"Statistika nuda je, má však cenné údaje." To ví i Jarda Uhlíř a na analýzu webu to sedí jako ulité. Sběrem a následným vyhodnocením dat vám zoptimalizujeme web, aby byl co nejefektivnější. Od těchto dat se následně odpíchneme i při tvorbě vašeho internetového marketingu.

Konverzační marketing

Vytvoříme pro vás chatbota, ať už má konverzovat o čemkoliv. Nechcete odpovídat na stejné, 100x položené, otázky? Chcete automatizovaný příliv kontaktů nebo krátkodobou kampaň na zpromování služby/produktu? Na to všechno se dá konverzační marketing využít.

Reporting a atribuce

Přísloví "Co nemůžete měřit, to nemůžete řídit." platí v marketingu dvojnásob. Pomůžeme Vám nastavit přehledný reporting tak, abychom společně mohli vyhodnocovat naše aktivity a efektivně optimalizovat marketingové rozpočty skrze různé kanály.

Shopping

Nákupní reklamy a eCommerce jdou ruku v ruce. Vyladili jsme strategii v těchto reklamách, výsledkem jsou vysoké objemy provozu a vynikající konverzní poměry.Obsahová reklama

Tvoříme texty, co jsou sexy. Obsah reklamy je pro její úspěch velmi důležitý, zejména ve světě PPC. Copywriteři v našem týmu vědí, jak zapůsobit na první dojem. Vytvoříme vám text, který zachytí podstatu vaší značky a zákazníky změní v nadšené publikum.

 

VÝHODY

 • Výkon

  Jak už napovídá název, hlavní výhodou je výkon. Po spuštění reklam, v podstatě ihned zaznamenáte nárůst kontaktů/prodejů.

 • Maximální dosah

  Výkonnostní marketing umožňuje efektivně propagovat vaše produkty a služby pomocí různých kanálů, maximalizuje tak dosah na trhu a diverzifikuje vaše publikum.

 • Analytika

  Díky správně nastavené analytice se dozvíte nejen, jak funguje vaše reklama, ale můžete díky ní optimalizovat například i váš web nebo celou marketingovou strategii.

 • Nízké riziko

  Výkonnostní marketing představuje menší riziko než jiné typy marketingových kampaní - za požadované akce platíte až poté, co jich bylo dosaženo a navíc jsou díky 24/7 měření mnohem flexibilnější.

 • Měřitelnost

  Úspěšnost lze měřit přímo v systému poskytovatele reklamy (Sklik, GoogleAds, Business Manager) nebo přes Google Analytics. Přesně víte, kolik jste do reklamy investovali a kolik z ní získali.

Jak získáte více kontaktů?
Stáhněte si naší příručku Automatizovaný Lead generation,
kde vám jeden ze způsobů ukážeme a naučíme vás ho.