Přeskočit na obsah
Čeština

EMAIL MARKETING

Email marketing je jedním z nejefektivnějších marketingových kanálů a nic nenasvědčuje tomu, že by měl v dohledné době zpomalovat. Vysokou efektivitu email marketingu zajišťují především široké možnosti zacílení a podobnost s běžnou komunikací, která u příjemců vyvolává větší pocit důvěryhodnosti.

Nemyslete si však, že stačí napsat 1 email, rozeslat ho na celou vaší databázi a máte vyhráno. Jsou tu samozřejmě newslettery, ale to je jen zlomek využití e-mail marketingu. My vám vypracujeme komplexní e-mailovou strategii, abyste vaše zákazníky oslovovali chytře a konzistentně, kromě newsletterů se zaměříme hlavně na: 

emailing
kontakty

 

 • budování vztahu se zákazníkem díky automatizacím a segmentaci.
 • komunikaci, která zákazníkům pomáhá s nákupem či jeho dokončením - opuštěný košík, atp.
 • e-maily o produktech - oznámení, pozvánky, aktualizace, atp.
 • transakční e-maily - potvrzení, přivítání a poděkování
 • e-maily s událostmi o webinářích, veletrzích, podcastech atd.
 • e-maily pro konkrétní publikum, jako jsou interní aktualizace, franšíza nebo skupinové zprávy na sociálních sítích.

K tomu abychom s email marketingem vůbec mohli začít potřebujeme databázi kontaktů. Ke sběru kontaktů lze využít množství způsobů, ty se odvíjejí od toho jaké možnosti prodávající má - více v sekci Výkonnostní marketing.

Co umíme?

Design email šablon

Vytvoříme vám šablonu přesně podle vašich představ. Žádnou nemáte? Nevadí, stačí nám vaše webové stránky nebo logo manuál a my identitu vaší značky vtiskneme i do vašich emailů. Vaší první šablonu u nás navíc máte zadarmo.

Personalizace

S námi budete díky segmentování zákazníků na základě jejich vlastností a chování posílat personalizované e-maily, kterými lépe oslovíte vaše zákazníky, zvýšíte jejich loajalitu, hodnotu nákupu a obecně tím posilujete svou značku.

Technické nastavení

SPF, DKIM, DMARC, BIMI a další zkratky, ve kterých se nevyznáte? Dedikované nebo sdílené IP adresy? Tohle všechno nechte na nás a my vám zajistíme, aby vám emaily chodily tak jak měly a tyto technické věci zbytečně nesnižovaly vaše hodnocení.

Retargeting

Více než polovina zákazníků se, při nákupním procesu, nechá ovlivnit e-mailovým marketingem. Zvyšte své šance na konverzi tím, že znovu zacílíte na zákazníky, kteří už projevili zájem o vaše produkty nebo služby.

Audit a optimalizace

Pokud už máte e-mailový marketingový program, uděláme vám komplexní audit s praktickými poznatky. Sledujeme míru otevření, kliknutí a okamžitého opuštění. Zavedením A/B testingu zjišťujeme, co nejlépe funguje a přinese vám nejlepší výsledek.

Platformy 

Pomůžeme vám vybrat nejlepší nástroj na e-mailing dle vašich preferencí a nastavit vám účet. Preferujeme poskytovatele Active Campaign, HubSpot nebo Sendinblue, ale umíme pracovat s jakoukoli platformou, kterou si vyberete.

 

VÝHODY

 • Cena

  Žádné náklady na tisk, poštovné nebo poplatky za reklamu na billboardech, časopisech nebo v televizních spotech = bezkonkurenční návratnost.

 • Snadné sdílení

  Vaši zákazníci mohou přeposílat vaše nabídky svým přátelům kliknutím na jedno tlačítko.

 • Automatizace

  moderní nástroje dovolují automatizaci rozesílky = ušetří čas a peníze

 • Zacílení

  Stará metoda „spray and pray“ již nefunguje. Segmentováním kampaní dosáhnete daleko větší úspěšnosti.

 • Okamžitý dopad

  Díky bezprostřednosti e-mailu a snadné měřitelnosti uvidíte výsledky prakticky okamžitě po odeslání e-mailů.

Chcete emailovou šablonu zdarma? 
Připravíme vám ready-to-send šablonu podle vašeho zadání.